http://www.anyworkanywhere.com/ Pracovní příležitosti v mnoha zemích Evropy i v mimoevropských státech, jednoduché vyhledávání dle země a typu práce, také informace o možnostech ubytování a pracovních povoleních/vízech, pokud jsou požadovaná
http://backdoorjobs.com/ Britský vyhledávač s dalšími odkazy do jiných zemí Evropy i mimo ni.
http://www.eurosummerjobs.com/ Portál s odkazy na práce ve Španělsku, Itálii, Francii, Belgii, Německu, Rakousku a Lucembursku. Praktický průvodce i s odkazy na ubytování.
http://www.hotrecruit.com/ Nabídky pracovních příležitostí ve Velké Británii a mnoha dalších zemích.
http://www.gapwork.com/ Sezónní práce nejen pro studenty.
http://www.holidayresortjobs.co.uk/ Pracovní nabídky pro letní i zimní sezónu v turistických střediscích.
http://www.jobs-in-the-alps.com/ Nabídka sezónních prací v alpských státech, určeno studentům a čerstvým absolventům škol, práce v hotelech a restauracích, nabídky pro registrované zájemce.
http://www.natives.co.uk/ Pracovní příležitosti v různých oborech, stejně jako rady zaměřené na tvorbu vhodného životopisu.
http://www.nordjobb.net/ Práce v severských státech: Dánsko, Finsko, Island, Norsko, Švédsko. Pouze v jazycích uvedených států.
http://www.pickingjobs.com/ Poskytuje prezentaci nabídek sezónních prací v různých profesích, z evropských zemí především ve Velké Británii.
http://www.seasonworkers.com/ Sezónní práce a dobrovolnické příležitosti ve Velké Británii a dalších evropských státech.
http://www.skijobs.net/ Práce v lyžařských střediscích, a tedy především na zimní sezónu – hoteloví zaměstnanci a lyžařský personál
http://www.skistaff.co.uk/ Nabídka zimních sezónních zaměstnání v alpských státech.
http://www.payaway.co.uk/ Nabídky míst a odkazy na zaměstnavatele v Evropě i mimo ni.
http://www.fun-sports-activities.com/ Švýcarská společnost, která nabízí krátkodobé pracovní smlouvy (březen – listopad) pro animátory a další pozice v zábavných střediscích velkých hotelů v Řecku