ANGLIČTINA

POZNÁVACÍ POBYTY S ANGLIČTINOU Místo pobytu: Velká Británie – Londýn, Oxford Malta – Sliema, Gzira Termín pobytu: Kdykoliv v průběhu školního roku Ubytování a strava: hostitelská rodina, polopenze nebo plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK nebo letecky pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Další informace: na 15 studentů 1 pedagog zdarma pobyty od 3 nocí Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

NĚMČINA

POZNÁVACÍ POBYTY S NĚMČINOU Místo pobytu: Německo – Mnichov, Alpy Rakousko – Vídeň Termín pobytu: Září – Červen Ubytování a strava: hostitelská rodina, plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 5 000 Kč/student Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

ŠPANĚLŠTINA

POZNÁVACÍ POBYTY SE ŠPANĚLŠTINOU Místo pobytu: Cádiz, ostatní města na dotaz (např. Barcelona, Madrid, Málaga, Granada) Termín pobytu: Září – Červen Ubytování a strava: hostitelská rodina, plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK nebo letecky pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

FRANCOUZŠTINA

obsah se připravuje