ANGLIČTINA

VÝUKOVÉ POBYTY S ANGLIČTINOU Místo pobytu: Velká Británie – Londýn, Oxford, Exmouth, York, Edinburgh Malta – Sliema, Gzira Termín pobytu: Září – Červen Výuka angličtiny: Již od 3 lekcí denně, výuka je ukončena certifikátem Ubytování a strava: Hostitelské rodiny, polopenze nebo plná penze Doprovodný program: Na Vaše přání Vám připravíme program na míru Doprava a jiné služby: Autobusem spolupracující CK nebo letecky, pojištění, delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Další informace: Na 15 studentů 1 pedagog zdarma, pobyty od 3 nocí Pro bližší informace nás kontaktujte na 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

NĚMČINA

VÝUKOVÉ POBYTY S NĚMČINOU Místo pobytu: Německo – Mnichov, Alpy Rakousko – Vídeň Termín pobytu: Září – Červen Výuka němčiny: již od 3 lekcí denně, výuka je ukončena certifikátem Ubytování a strava: hostelového typu, plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK nebo letecky pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Pro bližší informace nás kontaktujte na 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

ŠPANĚLŠTINA

VÝUKOVÉ POBYTY SE ŠPANĚLŠTINOU Místo pobytu: Cádiz, ostatní města na dotaz (např. Barcelona, Madrid, Málaga, Granada) Termín pobytu: Září – Červen Výuka španělštiny: již od 3 lekcí denně, výuka je ukončena certifikátem Ubytování a strava: hostitelská rodina, plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK nebo letecky pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

FRANCOUZŠTINA

VÝUKOVÉ POBYTY S FRANCOUZŠTINOU Místo pobytu: Francie – Nice – ostatní města na dotaz, např. Paříž, Cannes Termín pobytu: Září – Červen Výuka španělštiny: již od 3 lekcí denně, výuka je ukončena certifikátem Ubytování a strava: hostitelská rodina, plná penze Doprovodný program: na Vaše přání Vám připravíme program na míru, uvidíme hlavní památky daného místa Doprava a jiné služby: autobusem spolupracující CK nebo letecky pojištění delegát spolupracující CK Cena: od 7 500 Kč/student Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu 792 301 941 nebo info@playworks.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.
Kontaktní formulář